Templates by BIGtheme NET

Rama paralajmëron zgjerimin e koncensioneve: Do vazhdojmë me privatët për të gjitha shërbimet

rama-e-blushi-p-euml-rplas-euml-n-fort-n-euml-kuvend_hdDebatet e sotme në Kuvend për koncensionet, Kryeministri Rama e ka cilësuar si një debat ndërmjet atyre që tregojnë përralla dhe atyre që flasin me ekspertizë.

Ne kemi bërë dhe do të vazhdojmë të bëjmë partneritet publik-privat për të gjitha shërbimet dhe nuk do të humbasim kohë me ata që i duan shqiptarët të pandriçuar për këtë çështje”, tha Rama.

Ai tha se ka marrë vlerësimet e Bankës Botërore për rritjen ekonomike.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful