Templates by BIGtheme NET

10 vendet më të rrezikshme në botë (Foto)

harta

Kohët e fundit disa vende janë bërë shumë të rrezikshëm si pasojë e sulmeve të shumta terroriste.

Por cilat janë shtetet dhe sa të rrezikshme janë ato?

Bazuar në ngjarjet e ndodhura në vitin 2016, Exprers.co.uk ka publikuar një listë me 10 shtetet më të rrezikshme në botë.

Rënditja: 

Republika Demokratike e Koresë  (Koreja e Veriut)

Pakistani

Republika Demokratike e Kongos

Republika Qendrore Afrikane

Sudani

Somalia

Iraku

Sudani Jugut

Afganistani

Siria

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful