Templates by BIGtheme NET

Real Madrid bën krenarë shqiptarët e Maqedonisë. Shihni çfarë bënë lojtarët në mes të Shkupit (foto)

532Ndonëse superkupa e Europës e luajtur në stadiumin Filipi II në Shkup, u shoqërua me shfaqje kulturore të Maqedonisë, ajo që u vu re ishte se nuk kishte asgjë nga kultura shqiptare.

Por krahas kësaj, fotoja që po bën xhiro në rrjetet sociale dhe në media të ndryshme, mund të them se ka dalë jashtë parashikimeve të maqedonasve.

Në foton në fjalë, skuadra madrilene shfaqet duke bërë shqiponjën dykrenare ndërsa fotografohen nga persona të ndryshëm, mes të cilëve edhe fëmijë.

Kjo është fotoja:

ronaldo-600x286

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful