Templates by BIGtheme NET

Barcelona e ka gjetur zëvendësin e Nejmar

AsensioBarcelona është në kërkim të zëvendësuesit ideal të Nejmarit. Emrat që qarkullojnë në mediat e huaja për të cilat spanjollët kanë shprehur interes janë Kutinjo dhe Dembele, shkruan sportal.

Por ‘Diaro Gol’ raporton se katalanasit kanë hedhur sytë nga rivalët e tyrë të përjetshëm dhe kërkojnë ti marrin një prej talenteve me premtues që ka Real Madrid, Marko Asension.

Klauzola e largimit të spanjollit është 80 milionë euro, një fakt ky që i bën katalanasit të hidhen në sulm për të.

Por shumë shpejt pritet të vijë edhe reagimi i madrilenëve, ku brenda ditëve të ardhshme pritet ti rinovojë kontratën dhe ti vërë një klauzolë largimi prej 350 milionë eurosh, pasi për kampionët e Spanjës, 21-vjeçari shihet si e ardhmja e tyre dhe zëvendësuesi ideal i Kristiano Ronaldos.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful