Templates by BIGtheme NET

Goditi vartësin, ndalohet kryeinspektori i mjedisit në Vlorë

foto lajmi i funditPolicia e Vlorës ka prangosur kryeinspektorin e mjedisit, Ersid Hasanllari, pasi akuzohet se ka goditur me grusht vartësin e tij.

Ersid Hasanllari, 28 vjeç, lindur në Skrapar dhe banues në Durrës është akuzuar nga 33-vjecari E. B., 33 vjeç, banues Vlorë, me detyrë inspektor i mjedisit pranë Inspektoriatit të Mjedisit, dega Vlorë, se e ka goditur gjatë ushtrimit të kryerjes së detyrës së tij.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful