Templates by BIGtheme NET

Mbrojtësi i kombëtares drejt klubit të njohur grek

auto_Naseri1489496616Naser Aliji kërkohet nga Panathinaikos, por për ta bërë të tyre mbrojtësin shqiptar duhet të diskutojmë me Kaiserslauternin për ta marrë në huazim për një sezon dhe pastaj të kenë të drejtë ta blejnë në fund të sezonit, shkruan sportal.

Ndërsa ‘Sport Ekspres’ raporton se vlera e kartonit Alijit është rreth 150 mijë euro dhe për shkëmbimin midis gjermanëve dhe grekëve ka hyrë “mik” Bledar Kola i cili po përpiqet të ta marrë edhe falas mbrojtësin e kombëtares i cili nuk është se shkëlqeu në sezonin e fundit në bundesligën e dytë.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful