Templates by BIGtheme NET

PSG bën gati goditjen e radhës

Manchester City FC v AS Monaco - UEFA Champions League Round of 16: First LegPas marrjes së Nejmarit u mendua se merkatoja e PSG-së mund të quhej e mbyllur por sheiku Al-Khelaifi këtë vit mesa duket e ka marrë serizosisht që të krijojë një ekip që të fitojë Ligën e Kampionëve, shkruan sportal.

‘Marca’ ka raportuar ditën e sotme se parizienët po mbyllin blerjen e dytë madhështore, atë të Kilian Mbapesë i cili ka zgjedhur të transferohet tek PSG. Tani drejtuesit kanë filluar bisedimet për mbylljen e marrëveshjes.

Ekipi nga principata kërkon 160 milionë euro në dorë dhe plus 20 milionë euro bonus.

 

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful