Templates by BIGtheme NET

Vllaznia bën surprizën në merkato

orelsiNuredin Orelesi do të mbetet në Kategorinë Superiore, teksa pas largimit nga Skënderbeu, ai ka gjetur marrëveshjen për te vijuar në elitën e futbollit shqiptar, shkruan sportal.

Një surprizë në fakt, pasi mesfushori ka nënshkruar kontratën dhe është prezantuar ditën e sotme.

Ekipi i ri i mesfushorit nigerian do të jetë Vllazninë, që ka njoftuar me anë të faqes zyrtare arritjen e marrëveshjes me të.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful