Templates by BIGtheme NET

I vuri zjarrin pemëve te Liqeni Artificial, arrestohet 53-vjeçari nga Tirana

foto lajmi i funditPolicia e Tiranës ka arrestuar një 53-vjeçar i cili akuzohet se ka shkaktuar zjarrin e djeshëm që dogji një sipërfaqe të konsiderueshme prej 500 metrash katrorë shkurresh dhe pemësh dekorative te kodrat e Liqenit Artificial.

Personi i ndaluar është identifikuar si Arben Guga, banues në Tiranë.

Sipas policisë zjarri është shkaktuar nga një cigare e hedhur në tokë dhe Guga do të përballet me akuzën e shkaktimit të zjarrit nga pakujdesia.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful