Templates by BIGtheme NET

Politikanët dhe skuadrat e tyre të zemrës (Foto)

7. François Hollande (Presidenti i Francës) – FC Rouen/Monaco

6. Vladimir Putin (President i Rusisë) – Zenit St Petersburg

5. Barack Obama (Ish-president i Amerikës) – West Ham/Darmstadt

4. Mariano Rajoy (Kryeministër i Spanjës) – Real Madrid

3. Pope Francis (Vatican) – San Lorenzo de Almagro

2. Kim Jong-un (Lideri i Kores së Veriut) – Manchester United

287711

1. Edi Rama (Kryeministër i Shqipërisë)

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful