Templates by BIGtheme NET

Aksident tragjik në Mal të Zi, humb jetën i riu nga Tirana e plagoset rëndë pasagjeri

malNjë 29-vjeçar shqiptar ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Mal të Zi pas një aksidenti me makinë.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Tivarit ku makina me të cilën udhëtonin Enes Rama nga Tirana dhe një person tjetër me iniciale R.R. janë përplasur me një mjet tjetër.

Shkaqet e aksidentit nuk janë ende të qarta dhe do zbardhen pas hetimit të policisë së vendit fqinj.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful