Templates by BIGtheme NET

Di Maria te Barça (?) Pengesë klauzola ‘e çmendur’ e Realit

angel-di-maria-psg_3349701

Një transaksion tjetër pritet të ndodhë mes Barcelonës dhe PSG. 

Pas largimit të Nejmarit nga klubi katalanas, Barcelona po negocion për të marrë në skuadrën e saj argjentinasin Angel di Maria.

Duke qenë se skuadra e Barçes akoma nuk ka arritur një marrëveshje të suksesshme me Dembel dhe Coutinho, Di Maria ka një shans të mirë për tu transferuar këtë merkato në Camp Nou.

Një klauzolë që mund të hasë klubi katalanas është Real Madrid.

Di Marias kur u  transferua në Old Traford, iu vendos një klauzolë në kontratën e tij, e cila kudo që argjentinasi të shkonte nëse do të transferohej tek skuadra katalanase, do t’i duhej të kalonte 35 milionë euro. 

 

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful