Templates by BIGtheme NET

Qëllon drejt bashkëfshatarit për një fjalë goje, shpallet në kërkim 46-vjeçari

Policia-makinatPolicia e Lezhës ka shpallur në kërkim një 46-vjeçar nga fshati Zajs i Kurbneshit, pasi ka tentuar të vrasë një bashkëfshatar.

Sipas policisë shtetasi me iniciale D.A, 46 vjeç, ka dështuar në tentativën e tij për të vrarë një bashkëfshatar, V.A. 52 vjeç.

Ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta, dhe pas kësaj 46-vjeçari ësthë larguar duke iu fshehur policisë.

Ndaj shtetasit D.A rëndon akuza “Vrasje me dashje e mbetur në tentativë” dhe ” Prodhim dhe mbajtje pa leje e armëve luftarake”.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful