Templates by BIGtheme NET

Video – Si ta kuptojmë ç’është rritja ekonomike në vetëm 3 minuta

Banka e Shqipërisë ka publikuar një video 3-minutëshe, në të cilën shpjegon me fjalë të thjeshta dhe shembuj konkretë se çfarë është rritja ekonomike dhe si mund të vijë ajo.

Videon në fjalë, Banka e Shqipërisë e ka publikuar në faqen e saj të Facebook-ut.

Për më shumë shihni videon e mëposhtme:

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful