Templates by BIGtheme NET

Patozi, Bashës: Ke dy mundësi, ose prano raportin e teknikëve dhe hap ‘çadrën e lirisë’, ose…

patozi-basha-720x405Një nga zërat më të fortë kritikë të Lulzim Bashës, brenda Partisë Demokratike, Astrit Patozi, ka reaguar pas raportit të bërë publik të ministrave teknikë. 

Me anë të një postimi në Facebook, Patozi i bën të ditur Bashës, se qeveria nuk mund të rrëzohet nga brenda, e kësisoj pas tërheqjes së ministrave teknikë, ai shprehet se Bashës i mbeten në dorë dy zgjedhje. 

Sipas tij, Basha ose duhet të pranojë pikë për pikë të gjithë raportin e ministrave teknikë për zgjedhjet e 25 qershorit dhe të hapë sërish ‘çadrën e lirisë’, ose ‘të qepë gojëne të mos flasë më për vota të blera dhe të vjedhura, por të lëpijë ndonjë kockë që mund t’i vijë nga Edi Rama’. 

Për më shumë lexoni postimin e plotë të Patozit në Facebook:

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful