Templates by BIGtheme NET

Goditet banda e hajdutëve shqiptarë në Spanjë, arrestohen 5 anëtarët

Policia Spanjolle ka arrestuar 5 shqiptarë, të cilët ishin anëtarë të një bande grabitësish, që dyshohet të ketë kryer më shumë se 200 vjedhje në kryeqytetin spanjoll, Madrid.

5 të arrestuarit, dy femra dhe 3 meshkuj të moshave nga 21 deri në 47 vjeç, dyshohet se vidhnin makina, buzhuteri dhe sende të tjera me vlerë.

Hetimet lidhur me bandën po vijojnë dhe policia spanjolle nuk e ka përjashtuar mundësinë e të tjera arrestimeve.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto