Templates by BIGtheme NET

Shpërndante heroinë te stacioni i autobusit, prangoset 33-vjeçari në Berat

Është arrestuar në flagrancë një 33-vjeçar nga Berati, i cili shpërndante heroinë.

Stavri Mice, u ndalua në kuadër të operacionit të koduar “Stacioni”, pasi gjatë kontrollit që i u bë në lagjen “Kushtrimi”, pranë stacionit të autobusave urban, i’u gjet dhe sekuestrua në cilësinë e provës materiale 11 doza, të ndara në qese të vogla, e dyshuar lëndë narkotike e llojit Heroinë.

Gjithashtu gjatë kontrollit të banesës së këtij shtetasi i’u gjet një sasi prej 60 kokrra  të dyshuara si fara të bimës Canabis Sattiva.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto