Templates by BIGtheme NET

Dhunon nënën dhe vëllanë, arrestohet 41-vjeçari nga Vlora

Policia e Vlorës ka arrestuar një 40-vjeçar, i cili akuzohet se ka dhunuar fizikisht e psikologjikisht vëllanë dhe nënën e tij.

40 vjeçari quhet Armand Sherifi, i cili ditën e djeshme në lagjen ”28 Nëntori” në banesë, akuzohet se ka dhunuar fizikisht e psikologjikisht nënën e tij shtetasen E.K., 64 vjeçe, duke thyer edhe Urdhër Mbrojtjen e saj.

“Gjithashtu ky shtetas po në të njëjtën banesë ka dhunuar vëllanë e tij shtetasin B.Sh., 32 vjeç.”, thuhet në njoftimin e policisë.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto