Templates by BIGtheme NET

Qyteti i Sarandës mirëpret 40 vizitore speciale

Qyteti i Sarandës ka pritur ditën e sotme plot 40 vajza , të cilat mbajnë të njëjtin emër si qyteti.

Vajza vijnë nga Kosova dhe të gjitha së bashku kanë vendosur që të kryejnë një vizitë të gjitha së bashku drejt qytetit bregdetar.

Ky udhëtim është zhvilluar në kuadër të 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës duke iu shpjeguar vajzave origjinën e emrit të tyre.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful