Templates by BIGtheme NET

Milan shkatëron Spal, Kutrone shënon dy golësh

Milani ka arritur të fitojë ndeshjen e sotme në transfertë ndaj Spal. Kuqezinjtë shënuan 4 gola ndaj skuadrës modeste të Spal e cila i jep mundësinë për të arritur zonën europiane.

Golat për Milanin u shënuan nga Kutrone dy herë dhe më pas një gol ng Lukas Biglia dhe në fund shënoi golin mbyllës Borini.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto