Templates by BIGtheme NET

Partizani dhe Laçi ndahen në paqe, mjaftohen me një pikë

Sfida e Superligës midis Partizanit dhe Laçit është mbyllur në barazim pa gola. Ndeshja është luajtur në Selman Stërmasi për javën e 19-të të kamipnatit.

Sfida gjatë 90’ minuta pati raste të shumta për shënim por asnjë nga skuadrat nuk i shfytëzuan ato.

Të dyja skuadrat të cilat përballen edhe për vendin në europë janë mjaftuar me një pikë në këtë sfidë.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful