Templates by BIGtheme NET

Tottenham likujdon Arsenal, topçinjtë i largohen europës

 

Tottenham ka arritur të fitojë ndaj Arsenal në sfidën e luajtur në mesditë në Premier Ligën angleze.

Ka mjaftuar goli i Harry Kane për të mbyllur ndeshjen dhe për të futur Arsenal akoma edhe më tepër në krizë.

Më këtë humbje Arsenal i largohet edhe më tepër zonës europiane duke mbetur 5 pikë larg vendit të 5 që mbahet na Chelsea.

 

 

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto