Templates by BIGtheme NET

Ish-sulmuesi bën parashikimin: Ligën e Kampioneve e fiton ‘zonja’

Fernando Lorente ka luajtur 2 vite me Juventusin dhe me bardhezinjtë, ai numëron 23 gola në 66 ndeshje.

Spanjolli që aktivizohet me anglezët e Totenhemit flet për “Tuttosport”, për ndeshjen ndaj bardhezinjve.

Dy ekipet përballen në Champions dhe Lorente e tregon për ekipin aktual dhe “Champions League”.

‘Jemi një skuadër e re, por në rritje dhe në Europë kemi mposhtur Realin e Madridit. Ëndërrojmë që t’i shkojmë deri në fund këtij kompeticioni, por për të arritur diçka e tillë duhen mposhtur më të mirët. Duke filluar nga Juventus. Champions është i çuditshëm dhe mund të ndodhë gjithçka. E njëjta gjë vlen dhe për Juven: nëse na kalojnë në, ata mund të fitojnë Kupën.’

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto