Templates by BIGtheme NET

Pamjet e mrekullueshme që vijnë nga Ujëvara e Niagarës, që si rrallë herë ka ngrirë (Fotot)

Muajin e shkuar, pjesë lindore e SHBA-së u godit nga një i ftohtë ekstrem që shkaktoi probleme të mëdha për banorët.

Temperaturat e ulëta çuan edhe në ngrirjen e lumenjve dhe liqeneve dhe një artist ka përfituar për të shkrepur imazhe të rralla të Ujëvarës së Niagarës.

Fotografi kanadez, Adam Klekotka, arriti të kapë disa pamje të mrekullueshme të ujëvarës gjatë natës, që tregojnë për një mrekulli të vërtetë.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful