Templates by BIGtheme NET

Presidenti i Teutës merr vendimin për trajnerin Stavri Nica

Mbas humbjes së djeshme me Luftëtarin, Stavri Nica nuk doli në prononcimin e mbas ndeshjes dhe u largua. ‘E kam mbyllur me këtë lloj futbolli’, tha durrsaku i pankinës së bregdetarëve.

Klubi ka reaguar ditën e sotme me anë të presidentit, Edmond Hasanbelliu.

‘Nica do të vazhdojë të jetë në krye të Teutës’.

Në një deklaratë për “Panorama Sport”, kreu i klubit durrsak konfirmon besimin e klubit kundrejt teknikut 63-vjeçar.

Një gjë e tillë ndodhi dhe me Maganin, i cili u largua nga Teuta, por drejtuesit e kthyen në detyrë duke mos ja pranuar dorëheqjen. E njëjta gjë dhe me Nicën.

Nuk ka largim për Stavri Nicën. Ai do të vazhdojë të jetë akoma trajneri i Teutës.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto