Templates by BIGtheme NET

Konfirmohet nga Pacolli, Rita Ora koncert në ditën e pavarësisë së Kosovës

Në media po qarkullon lajmi se Rita Ora ka anuluar ardhjen e saj në Kosovë me rastin e 10-vjetorit të Pavarësisë. Aludimet u shtuan kur këngëtarja konfirmoi se kishte dhimbje të mëdha në fyt teksa këndonte.

Por ka qënë sërish zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme në Kosovë, Behgjet Pacolli, i cili e ka konfirmuar edhe një here pjesëmarrjen e këngëtares në festën që do të zhvillohet pas disa ditësh.

“Nga qeveria e Kosovës bëhet e ditur se nuk ka asnjë anulim për festën dhe organizimin e 17 Shkurtit, ndryshe nga çfarë është përfolur në mediat shqiptare.”-shprehet Pacolli.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto