Templates by BIGtheme NET

Humb jetën foshnja e lindur në kushte shtëpie, nëna në gjendje të rëndë

Një foshnjë ka humbur jetën, kurse nëna 40-vjeçare ndodhet në gjendje të rëndë, pasi kjo e fundit e lindi foshnjën në shtëpi.

Nëna dhe foshnja u dërguan në spital në gjendje të rëndë. Ajo e kishte lindur fëmijën dy javë më parë në shtëpi.

Sipas policisë, dyshohet se 40-vjeçarja vuan nga çregullime mendore.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto