Templates by BIGtheme NET

I mituri hidhet në shinat e trenit në Milano, shpëtohet mrekullisht (Video)

Një fëmijë 2 vjeçar është hedhur në shinat e trenit në një nga metrotë e Milanos, në Itali.

Fëmija ishte ulur në stol dhe po priste metronë së bashku me nënën, duke i ikur kësaj të fundit nga duart dhe është hedhur në shina.

Fatmirësisht në momentin që u hodh nuk dukej asnjë metro në sfond dhe djaliu shpëtua nga një person, i cili vrapoi menjëherë pas vogëlushit dhe ia dorëzoi nënës shëndoshë e mirë.

Marrë nga: corriere.it

Përshtati: Hashtag.al

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto