Templates by BIGtheme NET

Juventus nuk ia del të fitojë, Higuain humbet penalltinë

Juventus nuk ka arritur të fitojë edhe pse Higuain ka shënuar dy gola që në pjesën e parë.

Ka qënë vetë Higuan që edhe pse shënoi dy gola që në 10 minutat e para të sfidës, por argjentinasi shpërdoroi një penallti të fundin e pjesës së parë e cila mund të kishte prodhuar një rezultat tjetër.

Totenham ngushtoi rezultatin në pjesën e parë më Kane dhe më pas e barazoi atë në pjesën e dytë me Eriksen për t’i mos i dhënë Juventusit avantazh për sfidën në Angli.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto