Templates by BIGtheme NET

‘Mercedes-Benz’ prezanton mrekullinë e radhës

‘Mercedes-Benz’ pritet të prezantojë në panairin e Gjenevës në Zvicër, modelin e ri S-Class të Maybach.

Panairi do mbahet nga data 8 mars deri më 18 mars dhe aty pritet të ketë disa nga modelet më të fundit dhe më revolucionare të shumë prej kompanive të prodhimit të makinave në botë.

Modeli i ri S-Class Maybach Coupe, ka gjithçka i duhet një makine, që sipas Mercedess-Benz, ‘është ekuilibri perfekt i masës së gjërave.’

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto