Templates by BIGtheme NET

“Metallica” koncert në Itali, foto me flamur shqiptar në dhomën e provave

Grupi i famshëm muzikor “Metallica” ndodhet në Itali, ku edhe mbrëmjen e djeshme kanë dhënë koncert në qytetin e Bolognës.

Në rrjetin e tyre zyrtar “Instagam”, antarët e grupit kanë postuar foto dhe video nga momentet dhe takimet me adhuruesit e muzikës së tyre.

Në dhomën e provave të krijuesëve të hitit “Nothing Else Matters” ndodhej edhe një flamur shqiptar në të cilin shkruhet “Metallica”.

Një episod i ngjashëm me grupin ka ndodhur edhe vitin e kaluar, ku grupi u fotografua me flamurin shqiptar gjatë ditëve të turit të tyre në Britani. Fotoja u publikua nga një djalë shqiptar që jetonte prej vitesh në Londër, i cili ishte një prej fansave të zjarrtë shqiptar të Metallica.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto