Templates by BIGtheme NET

Prangosën vëllezërit në Shkodër, plagosën me thikë 22-vjeçarin

Një plagosje me thikë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Mjedë të Vaut të Dejës.

Dy vëllezër, përkatësisht A.P., 40-vjeç dhe K.P., 30-vjeç kanë plagosur me thikë 22-vjeçarin Xh.R.

Ky i fundit është dërguar në spitalin e Shkodrës ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë policia ka arrestuar dy autorët e plagosjes të cilët janë shoqëruar në komisariatin e Shkodrës.

 

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto