Templates by BIGtheme NET

Detaje nga vrasja/ Biznesmeni kishte ndërruar emrin, dyshohet se atentati u bë për borxhe të pashlyera

 

Detaje të reja kanë dalë nga vrasja e ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet ku u ekzekutua binzesmeni 64-vjeccar, Memli Begalla.

Sipas burimeve mësohet se viktima kishte pak kohë që ishte kthyer nga Zvicra dhe më herët ai ka mbajtur emrin Afrim Begalla.

Dyshohet se vrasja ka ndodhur për shkak të borxheve të pashlyera të viktimiës. Begalla është pronar i dy gomisterive, në Tiranë dhe ka aktivitete në pronësi të tij në fushën e turizmit, energjitikës, ndërtimit, import eksportit, prodhim dhe eksport të industrisë ushqimore.

Ka dyshime se atëntatorët kanë qëlluar nga një makinë BMË dhe më pas janë larguar. Nga policia deri më tani janë shënuar 3 persona.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful