Templates by BIGtheme NET

Degjeneron në fyerje debati për Teatrin, Kame-Andreas: Lëpirëse e Edi Ramës

Debati për Teatrin Kombëtar ka degjeneruar në fyerje midis aktores Ema Andrea dhe djalit të regjizorit Gëzim Kame, me të cilin aktorja pati një debat në momentin që i doli në mbrojtje Altin Bashës.

Aktori Kame, ka komentuar në një status të Andreas duke hedhur pretendimet se ka pasur një histori mes saj dhe kryeministrit të vendit Rama.

Sipas tij ajo dhe kolegët e tjerë, nuk u dëgjuan kur babai i tij mbeti pa punë sepse ajo vetë binte në kundërshtim pasi Rama ishte ministër Kulture.

Vetë Ema Andrea, Gëzim Kame dhe Laert Vasili kanë shpalluar kandidaturat e tyre për postin e drejtorit të Teatrit Kombëtar.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto