Templates by BIGtheme NET

Detajet nga vrasja në kryeqytet, indentifikohet viktima

Detaje të reja kanë dalë nga vrasja e mbrëmjes së sotme në kryeqytet në rrugën “Nikolla Tupe”.

Policia ka bërë të ditur se viktima është Memli Begalla 64-vjeç, nga Progonati i Tepelenës.

Gjithashtu nga burimet policore për “BalkanWeb” atentatorët kanë qëlluar nga një makinë tip “BMW” e zezë dhe më pas janë larguar.

Policia ka shoqëruar deri më tani 3 persona.

Viktima ka qënë duke hipur në makinë, kur është qëlluar me armë zjarri në një parkim të nëndheshëm të një pallati në zonën e ish-Bllokut.

Policia ka nisur hetimet për indentifikimin dhe kapjen e autorëve duke ngritur edhe pika kontrrolli.

Viktima është pronar i dy gomisterive në Tiranë.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto