Templates by BIGtheme NET

Fitoi para me anë të mashtrimit, 26 vjeçari bën denoncim të rremë për grabitje

Një 26 vjeçar është arrestuar ditën e djeshme pasi ka përfituar një shumë parash me anë të mashtrimit dhe më pas ka inskenuar një grabitje ndaj tij.

Sipas të dhënave policore S.S., 26 vjeç, me anë të mashtrimit ka përfituar një shumë lekësh nga një firmë private duke bërë një denoncim të rremë në stacionin e policisë për grabitjen e parave nga tre persona të pa identifikuar.

Materialet i kanë kaluar Prokurorisë për hetime të mëtejshme në lidhje me ngjarjen.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto