Templates by BIGtheme NET

Hidhet në shinat e trenit, humb jetën shqiptari

Një 28 vjeçar shqiptar ka humbur jetën pasi është hedhur në shinat e trenit

I riu shqiptar rezident në Sesto Giovani dhe sipas MilanoToday emri i viktimës nuk bëhet i ditur, por ai ishte arrestuar në vitin 2015 për një vrasje të mbetur në tentativë.

Shqiptari ka gjetur menjëherë vdekjen pasi u vetëhodh në shinat e trenit nga i cili është tërhequr për disa metra.

Edhe pse shërbimi mjeksor ka shkuar menjëherë në vengjarje përsëri i riu nuk ia ka dalë të shpëtojë për shkak se përplasja e trenit ka qënë fatale.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto