Templates by BIGtheme NET

Kjo pajisje është ‘armike’ e telave që ju ngatërrojnë këmbët (Video)

Me shtimin e pajisjeve teknologjike janë shtuar edhe telat e shumtë nëpër dysheme, të cilat janë jo vetëm të bezdishëm por edhe të rrezikshëm.

Për t’i disiplinuar ato vjen në ndihmë një pajisje e vogël por tejet praktike si ajo në videon e mëposhtme.

Gjithçka duhet të bëni është të kaloni me të sipër telave dhe ata mblidhen në një vend të vetëm duke u izoluar.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto