Templates by BIGtheme NET

Nuk është Shën Valentini, çfarë ka të veçantë dita e sotme për Arbana Osmanin

14 shkurti është një ditë e veçantë për moderatoren Arbana Osmani, jo vetëm për faktin se është Shën Valentini – festa për të dashuruarit, por sepse një person i rëndësishëm për të feston ditëlindjen.

Bëhet fjalë për mamanë e saj, e cila për hir të së vërtetës Arbana i ngjan shumë.

“Gëzuar ditëlindjen shpirti im”, shkruan Arbana për atë që e solli në jetë.

Moderatorja e “Big Brother Albania”, e cila këtë të shtunë rinis emisionin “Dua të të bëj të lumtur”, është shumë e lidhur me mamanë e saj.

Arbana shpesh herë ka folur për dashurinë që ka për gatimin dhe ka treguar se këtë e ka trashëguar pikërisht nga nëna e saj.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto