Templates by BIGtheme NET

Rama: Teatri Kombëtar do të shembet, mund të ketë një plan për teatër me kullë (Video)

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se Teatri kombëtar do të shembet dhe në vend të tij do të ndërtohet një i ri.

Në një intervistë për Tv Klan, Rama u shpreh se Teatri duhej të ishte shembur që më përpara, por tani ai do të shembet dhe në vend të tij do të ndërtohet një i ri.

Në pamundësi për të ndërtuar një të ri pasi kushton shumë shtrenjtë, mund të ketë një plan për teatër me kullë, por nuk është ky rasti”, u shpreh Rama.

Me këtë prononcim Rama ka dashur të mohojë mundësinë e ndërtimit të një teatri me kullë.

 

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful