Templates by BIGtheme NET

Rezarta Shkurta uron Shën Valentinin me…Edi Ramën (Video)

Këngëtarja Rezarta Shkurta është treguar ironike në postimin e saj në Instagram për festën e “Shën Valentinit”. Ndryshe nga koleget e saj, të cilat festën e presin me lule, çokollata, verë të kuqe dhe ambiente të ngrohta, Rezarta ka menduar një mënyrë krejt të veçantë për të festuar.

Këngëtarja ka postuar në “Instastory” disa pjesë nga fjalimet e kryeministrit Rama, i cili shfaqet duke përmendur shpesh fjalët: “Ti biem fort, bam, apo të godasim”.

Ndërkohë bashkëshorti i këngëtares, i cili njihet edhe si nipi i Enver Hoxhës, është dënuar nga Gjykata e Krimeve të Rënda me 10 vite burg.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful