Templates by BIGtheme NET

Tiranë një 64 vjeçar gjendet i pajetë, nuk përjashtohet pista e vrasjes

 

Një person është gjetur i pajetë mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Viktima është gjendur i shtrirë në trotuarin e rrugës “Nikolla Tupe” dhe policia nuk ka përjashtuar pistën e vrasjes pas gjetjes së gjurmëve të gjakut në vendngjarje.

Viktima është një burrë rreth 50 vjeç.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful