Templates by BIGtheme NET

Avokati nga Laçi përplas patrullën e policisë

Një aksident është shënuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në Milot, ku është përfshirë edhe një patrullë policie.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur reth orës 02:00, pranë kryqëzimit të Milotit, ku një autoveturë e drejtuar nga një akokat nga Laçi, ka goditur nga pas automjetin me të cilin lëvizte patrulla e policisë së Kurbinit.

Si pasojë e këtij aksidenti, ka mbetur i plagosur vetë avokati, pak më lehtë edhe dy efektivët. Mirëpo pas aksidentit, avokati A. Lleshi është larguar nga vendi  i ngjarjes dhe është shpallur në kërkim.. Ndërsa dy efektivët kanë marrë mjekimet e nevojshme në spitalin e Laçit.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto