Templates by BIGtheme NET

Skënderbeut s’i ndahen problemet, ‘dhimbje koke’ për trajnerin Daja

Skënderbeu po përgatitët për ndeshjen me Partizanin dhe situata nuk është fort e mirë.

Pavarësisht se fituan në ndeshjen e fundit me Kamzën dhe diferenca me Flamurtarin e vendit të dytë është 11 pikë, sfida e radhës është si një finale.

E sigurt është mungesa e Bajram Jashanicës së dëmtua, ndërkohë që ka edhe disa futbollistë me probleme shëndetësore. Viroza ka prekur disa prej lojtarëve dhe stafi teknik pret të mësojë gjendjen e tyre.

Dje nuk janë stërvitur gjashtë prej lojtarëve, pikërisht prej gjendjes gripale. Nën urdhrat e Dajës nuk kanë qenë Muzaka, Vila, Lilaj, Abazi dhe Mici, kur Vangjeli nuk e ka kryer të plotë seancën.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto