Templates by BIGtheme NET

Mourinho sherr me Pogba, francezi drejt largimit nga Anglia

Sipas të përditshmes britanike “The Sun”, trajneri Mourihno dhe Pogba janë përballur sot me njëri-tjetrin në zyrën e portugezit për të diskutuar mbi të ardhmen, takim që duket se nuk i ka zgjidhur aspak gjërat.

Pogba duket se në këtë takim i ka shfaqur pakënaqësitë e tij dhe të disa lojtarëve në lidhje me skemat taktike të përdorura së fundi nga Mourinho, duke i bërë të ditur se nuk ndihet aspak komod me ndryshimet e bëra nga Mourinho, gjë që ka ndikuar edhe mbi rendimentin e tij në fushë.

Gjithë këto kritika duket se nuk janë pritur mirë nga Mourinho, që në fund i ka treguar derën mesfushorit francez, duke i thënë: “Unë jam trajneri, unë jam shefi” dhe kohët e fundit ka vendosur që të aktizizojë më shumë të riun Scott McTominay.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto