Templates by BIGtheme NET

Partizani ‘tenis’ ndaj Lushnjës, Vllaznia humbet ndaj Laçit

Partizani ka arritur që të fitojë sfidën e sotme ndaj Lushnjës e cila ndodhet në vendin e fundit të tabelës.

‘Demat e kuq’ kanë shënuar 6 gola duke treguar supermacinë pas humbjes me Skënderbeun.

Në kë të sfidë Bardhi dhe Progni shënuan nga një dy golësh, ndërsa dy golat e tjerë u shënuan nga Ferreira dhe Ramadani.

Në sfidën tjetër midis Laçit dhe Vllaznisë, fitues dolën ‘kurbinasit’ me rezultatin 1-0.

Goli i vetëm i ndeshjes u shënua nga Uzuni në pjesën e parë.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto