Templates by BIGtheme NET

Talente në fushë, por edhe jashtë saj. Zbuloni pasionin e fshehur të lojtarëve të Napolit

Lojtarët e Napolit përveçse janë në vendin e parë në kampionatin italian duke qenë ndër favoritët kryesorë për titullin, kanë edhe talentetë tjera.

Mertens dhe Hamsik kanë vizituar një piceri, ku kanë shpalosur talentin e tyre jashtë fuyshës së futbollit. Ata kanë përgatitur një picë alla-napolitane, të cilat janë të famshme në mbarë botë.

Ajo që nuk dihet është nëse pica Mertens-Hamsik ka qenë po aq e shijshme sa ato tradicionale.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto