Templates by BIGtheme NET

Avioni luftarak ngrihet në ajër brenda pak sekondash dhe lëshon raketën ‘vdekjeprurëse’ (Video)

Edhe pse të prodhuar për herë të parë në vitin 1975, avionët luftarakë rusë Mig-31, janë mjaft efikasë në sulmet ajrore.

Në videon e mëposhtme tregohet çasti kur avioni ngrihet në ajër dhe lëshon raketën supersonike.

Gjithçka në pak sekonda dhe objektivi shkatërrohet në çast.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful