Templates by BIGtheme NET

E kishit harruar Ermir Lenjanin? Ju përshëndet me supergolin e shënuar (Video)

Lojtari i kombëtares shqiptare, Ermir Lenjani, është rikthyer tek goli.

Ai ka shënuar në fitoren e thellë të ekipit të tij, Sion ndaj Thun me rezultatin 7-2.

Pas një periudhe të vështirë, Lenjani është kthyer sërish në superformë dhe tashmë shpreson tek rikthimi në ekipin kombëtar.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto