Templates by BIGtheme NET

Napoli ngec në Milano, Juventus ‘merr në dorë frenat’ e kampionatit

Napoli nuk ma mundur të marrë më shumë se një pikë në supersfidën e mbrëmjes së sotme ndaj Interit në Milano.

Ky rezultat i lë napolitanët në vendin e dytë me dy pikë më pak se Juventusi i kreut.

Ekipi i trajnerit Sarri e lëshon vendin e parë pas një kryesimi të gjatë dhe e vështirëson jo pak luftën për titullin kampion.

Ata fillojnë tani ndjekjen ndaj torinezëve duke shpresuar që ata të gabojnë, ndërsa Napolit i duhet një fundsezoni perfekt.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto